featured

Erkan Baş’tan yürüyüşe müdahale eden polise tepki: Bana bağırma

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve Milletvekili Erkan Baş, 1 Mayıs için yürüyen parti üyelerini gözaltına almaya çalışan polislerle tartıştı. Korteji korumaya çalışan Baş’ın “Bana bağırma” sözleriyle tepki gösterdiği polis “Sana bağıran kim?” karşılığını verdi. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

CHP ve DİSK’in 1 Mayıs için yürüyüş kararı alması sonrasında İstanbul Valiliği, Taksim’i 42 bin polisle kutlamalara kapatması sonrasında Saraçhane’de hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor.

KEMERİ AŞIP TAKSİM’E YÜRÜMEK İSTEDİLER

Siyasi partiler ve sendikaların Saraçhane’deki Bozdoğan Kemeri’ne kurulan barikatı aşarak Taksim’e yürümek istemesine polis ekipleri engel oldu.

POLİSLERE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Türkiye İşçi Partisi üyeleri yürüdüğü sırada polis müdahalesiyle karşılaştı. Kortejin içerisinde olan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve Milletvekili Erkan Baş, polislere tepki gösterdi.

KAMERAYA SANİYE SANİYE YANSIDI

Korteji korumaya çalışan Baş’ın “Bana bağırma” sözleriyle tepki gösterdiği polis “Sana bağıran kim?” yanıtını verdi. Yaşanan tartışma bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Erkan Baş’tan yürüyüşe müdahale eden polise tepki: Bana bağırma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İşkur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!