turk-hava-yollari-thy-turkiye-geneli-personel-alimi

Türk Hava Yolları (THY) Türkiye Geneli Personel Alımı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Hava Yolları “Takeoff 101” kapsamında bu kez TÜRKİYE ÜZERİNDEN yeni başvurular açıldı. Kalkış 101 ile Yarı Zamanlı Öğrenci Kabul Başvuruları 2023 çerçevesinde yeni ve güncel süreç, başvuru detayları ve koşulları KARİYER İŞ BAŞVURUSU olarak bu yazımızda hazırladık. Detaylar burada.

Take-Off 101 (yarı zamanlı öğrenci) ne anlama geliyor?

Kariyerine Türk Hava Yolları’nda başlamak isteyen adaylara Take-Off 101 programı ile yarı zamanlı iş fırsatları sunulmaktadır. Bu kapsamda “lisans 3. THY, öğrencilere eğitimlerine devam ederken yaklaşık 12 ay boyunca part-time çalışma fırsatı sunan bir yetenek programı olarak açıklıyor.

Değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayan ve yarı zamanlı olarak işe alınan adayların, işe alım sürecini başarıyla tamamlamaları ve 2024 yılında mezun olmaları durumunda tam zamanlı olarak değerlendirilecekleri de açıklandı.

Türk Hava Yolları Personel Alım Prosedürü ve Koşulları

TC uyruklu veya mavi kartlı olmak, 1 Ocak 1997 ve sonrasında doğmak, herhangi bir bölümde en az 4 yıl 3. sınıfa devam etmek. veya 4. sınıf öğrencisi olarak 2024 yılında mezun olunması gerekmektedir. Adli sicil kaydı ve adli sicil kaydı bulunmaması, iyi derecede İngilizce bilmek ve girilecek İngilizce sınavında başarılı olmak gerekmektedir. Diğer yardım koşullarına da aşağıdan erişebilirsiniz. Adaylar 13 Mart 2023 tarihine kadar aşağıdaki BAŞVURU EKRANI üzerinden başvurularını yapabileceklerdir.

Türk Hava Yolları (THY) Türkiye Geneli Personel Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İşkur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!