featured

Eğitim Araştırma Hastanesi’ne Yeni Görünüm

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı- Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde güzel işler devam ediyor. Fiziki bina yetersizliğine ve her gün artan hasta trafiğine rağmen, özverili ve alanında uzman sağlık ve idari kadrosu ile fark yaratan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, yeni çevre düzenlemesi ve Atatürk Anıtı çalışmaları da tamamlandı.

Çevre düzenlemesi kapsamında, hastane çevresindeki yeşil alanlar ve duvar yeniden elden geçirildi, çiçekler ve korkuluklar yenilendi, duvarlar yeşil görünümlü objeler ile daha farklı bir görünüme kavuşturuldu.
Hastane bahçesinde yaptırılan; “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” sözünün yazılı bulunduğu Atatürk Anıtı da, düzenlemelerin anlamlı bir finali oldu.

Başhekimin Vizyonuyla Sağlıkta Yeniden Doğuş: Ordu Üniversitesi Hastanesi’nde Özveri ve Dönüşüm!

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, başta Başhekim Doç. Dr. Ali Yılmaz olmak üzere özverili sağlık ve idari kadro, fiziki bina yetersizliğine rağmen önemli bir dönüşüm gerçekleştirdi. Yeni çevre düzenlemesi ve Atatürk Anıtı çalışmaları, hastane çevresini düzenlendi ve anlamla doldurdu.
Hastalar ve hasta yakınları, başhekime duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler. Bu güzel dönüşüm, sağlık alanında özveri ve uzmanlıkla yeniden şekillenen bir anlayışın bir göstergesi oldu.

Hastalar ve hasta yakınları, bu güzel düzenlemeden dolayı Başhekim Doç. Dr. Ali Yılmaz’ı tebrik ederek, teşekkür ettiler.

Eğitim Araştırma Hastanesi’ne Yeni Görünüm

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İşkur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!