iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Temmuz Ayı İşsizlik Ve Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri Bugün Yapılmaya Başlandı

27.07.2020
68
Temmuz Ayı İşsizlik Ve Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri Bugün Yapılmaya Başlandı

Uzun bir süredir vatandaşların merakla beklediği kısa çalışma ödeneği ödemeleri bugün itibari ile yapılmaya başlandı. Temmuz ayı başı itibari ile kısa çalışma ödeneği ödemesi ne zaman yapılacak? İşsizlik maaşı ne zaman yatacak? Soruları aydınlığa kavuştu. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşlarının bugün yani 27 Temmuz itibariyle hesaplara yatmaya başladığını belirtti..

Vatandaşların uzun süredir beklemiş olduğu ödeme, sonunda hesaplara yatırılmaya başlandı. Kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı ödemeleri gün itibari ile hesaplara yatacağı belirtildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 5 Ağustos tarihinde yapılması gereken Kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı ödemelerini erkene çekerek, bugün ödemelerin yani 27 Temmuz itibariyle vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlandığı açıklandı. Bu güzel haber ile vatandaşlar bayram öncesi ödemelerini alabilecek ve bu doğrultuda ihtiyaçlarını giderebilecekler. 27 Temmuz günü itibari ile ödemeler vatandaşların TC Kimlik Numaralarının son hanesine göre hesaplarına yatırılacak.

Temmuz Ayı İşsizlik Ve Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri Bugün Yapılmaya Başlandı

Temmuz Ayı İşsizlik Ve Kısa Çalışma Ödeneği Bugün Yapılmaya Başlandı. Kısa çalışma ödeneği ödemesi ne zaman yapılacak? İşsizlik maaşı ne zaman yatacak?

İşsizlik Ve Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri TC Kimlik Numarasına Göre Yapılacak

Kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı TC Kimlik Numarasının son hanesine göre bugün itibariyle ödemeler vatandaşların IBAN’larına yapılmaya başladı. IBAN bilgisi olmayan vatandaşlar ödemelerini PTT üzerinden alabilecekler. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk; vatandaşların TC Kimlik Numaralarının son hanesine göre ödemeler:

  • TC Kimlik Numarasının son hanesi 0-2 olan vatandaşların ödemeleri 27 Temmuz günü hesaplarına yapılacak.
  • TC Kimlik Numarasının son hanesi 4-6 olan vatandaşların ödemeleri 28 Temmuz günü hesaplarına yapılacak.
  • TC Kimlik Numarasının son hanesi 8 olan vatandaşların ödemeleri 29 Temmuz günü hesaplarına yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.