iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Birçok İlde Şoför, Güvenlik Görevlisi, Çağrı Merkezi Personeli İlanı Yayınlandı

14.07.2020
31
Birçok İlde Şoför, Güvenlik Görevlisi, Çağrı Merkezi Personeli İlanı Yayınlandı

İŞKUR üzerinden yeni yayınlanan pek çok ilanda toplamda 2971 kişinin istihdam edileceği duyuruldu. Şoför, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi başta olmak üzere pek çok alanda ilan edilen pozisyonlar için adayların İŞKUR üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Salgın Sonrasında Beklenen İlanlar

Koronavirüs salgını yüzünden bir süredir azalmış ve duraklama noktasına gelmiş ilanlar, geçtiğimiz günler içinde İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlar ile artış gösterdi. Pek çok ilde farklı alanlarda yapılacak ilanlar pek çok kişiye iş imkânı sağlayacak.

Toplama bakıldığında 2971 personel alımı yapılacağı ilanlarda bölgelere göre dağılım görülüyor. En çok alım yapılan alanlar ise;

  • Kamyon şoförü; 343 adet,
  • Güvenlik Görevlisi; 344 adet,
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi; 560 adet

Olmak üzere öne çıkıyorlar. Bu ilanların yanında hemen hemen her meslek dalından ilanların bulunduğu İŞKUR, pek çok kimseye iş bulmasında yardımcı oluyor.

Ordu Üniversitesi İŞKUR üzerinden temizlik personeli alıyor. Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Başvurular İçin Genel Şartlar

İŞKUR üzerinde belirtilen ilanların başvuruları için bazı durumlarda özel şartlar istenebilmektedir. Ancak tüm İŞKUR ilanları için genel kabul edilen ve adaylar tarafından sağlanması gereken genel şartlar bulunmaktadır;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • İŞKUR’a kayıtlı olmak ve halihazırda çalışmıyor olmak,
  • Çalışmaya başlayacağı görev ile ilgili işini yapmasına engel olacak sağlık sorununun olmaması,
  • Güvenlik görevlisi kadroları için ilan türüne göre silahlı ya da silahsız güvenlik kimliğinin olması,
  • Çağrı merkezi kadrolarına başvuru yapacaklar için adayların iletişim yönlerinin kuvvetli ve telefonda ikna edebilme becerilerinin yüksek olması,
  • Şoför kadrolarına başvuru yapmak için adayların ilanda belirtilen aracı sürmek için ehliyetlerinin olması gerekmektedir.

Bu koşullar pozisyonlara ve işin tanımına göre değişmekle birlikte asgari olarak adaylar tarafından sağlanması gerekmektedir. Bu kriterleri taşıyan adaylar ilgili kadrolara İŞKUR şubelerinden ya da internet sitesinden başvuru yapabileceklerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.