iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

PTT Emekli Maaşı Alan Müşterilerine 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

08.07.2020
49
PTT Emekli Maaşı Alan Müşterilerine 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

PTT Bank’tan emekli müşterilerine 60 ay vadeli kredi imkanı! Emekli maaşını PTT Bank’tan alan müşterilerine uygun faizli 60 ay vadeli kredi haberi birçok kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Salgın dönemi boyunca, 10 milyonun üzerinde vatandaşa sosyal yardım desteğini ulaştırmayı başardı. Şimdi ise; emekli maaşı alan müşterilerine; 60 ay vadeli bireysel kredi imkanı sunuyor.

PTT tarafından yapılan açıklama göre; PTT üzerinden maaşlarını alan emekli vatandaşlar, uygun faizli kredi seçeneğinden yararlanabilecek. PTT Bank emekli kredisi birçok emekli vatandaşı çok yakından ilgilendiriyor. Son 3 aylık dönem içerisinde, sosyal yardım ödemelerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir. Sosyal yardım ödemeleri; kolluk kuvvetleri, posta dağıtıcıları ve bekçiler aracılığı ile teslim edilmişti. Bu dönem içerisinde toplam 3.7 milyon TL ödeme, konutlara bizzat gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra; PTT ATM’leri ve anlaşmalı olduğu diğer banka ATM’lerinden de ödeme işlemleri sağlamıştır.

PTT Bank Emekli Maaşı Alan Müşterilerine 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

PTT Bank Emekli Maaşı Alan Müşterilerine 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

PTT Bank’tan Emekliye Uygun Faizli Kredi

PTT Bank emekli kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların PTT şubelerine gelmeleri yeterli olacaktır. Emekli maaşlarını PTT Bank üzerinden alan müşterilere; 1250 bin TL ile 80 bin TL arasında kredi fırsatı sunuyor. 60 aya varan emekli kredisi ve uygun faiz oranı ile birlikte bireysel kredi sunmaya hazırlanıyor. PTT Bank’ın bu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler; kimlikleri ile birlikte en yakın PTT Bank şubelerine uğraması ve ilgili formu doldurması ile işlemlerini gerçekleştirmiş olacaklardır. Başvurunun olumlu bulunması durumunda, aynı gün içerisinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

Bunun yanı sıra; PTT Bank şubesine gelmeden de kredi başvurusunda bulunulabileceğini belirten kurum, emekli müşterilerinin SMS üzerinden gerekli kredi başvurularını yapabileceklerini belirtti. Telefonunuzun mesaj bölümüne PTT boşluk TC KİMLİK NUMARASI yazdıktan sonra; 3050 numarasına SMS göndermek yeterli olacaktır. Kredi tutarı onaylanan müşterilerinin ödemeleri, kayıtlı PTT Bank hesaplarına yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.