iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İŞKUR Şeker Fabrikası İşçi Alım İlanı Yayımlandı

05.07.2020
41
İŞKUR Şeker Fabrikası İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden şeker fabrikası işçi alım için ilan yayımlandı. Toplamda 306 işçi alımı yapılacak ilana göre adayların başvuru yapacakları kadro özelinde belirlenen şartları taşımaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların İŞKUR kayıtlarının olması ve başvurularını belirlenen yöntemlere göre yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR resmi web sayfası üzerinden 02 Temmuz 2020 tarihinden itibaren başvuru yapacak adayların kadro ve personel alım ilanına yönelik şartları ve detayları öğrenmeleri mümkündür. 227’si meslek lisesi, 70’i ön lisans ve 7’si lisans mezunu olmak üzere toplamda 306 kişi istihdam edilecek.

İŞKUR Türkiye Şeker Fabrikaları İşçi Alım İlanı Detayları

Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesinde istihdam edilecek 306 personelin başvurularını yapmaları için bazı genel ve özel şartlar belirlenmiştir. Buna göre işçi alımı başvuru yöntemleri ve şartları:

  • İŞKUR üzerinden alım yapılacak kadro için başvuru yapılması.
  • Yeni istihdam edileceklerin 4046 sayılı kanunun 22’inci maddesindeki ve 657 sayılı kanunun 4/b maddesi kapsamında şartları taşıması.
  • Alım yapılacak kadrolara göre eğitim ve mesleki niteliklerin sağlanması.

İŞKUR 18 ilde sınavsız TYP personel alımı detaylarına da bakabilirsiniz.

İŞKUR Şeker Fabrikası İşçi Alım Yapılacak Kadro ve İller

Türkiye Şeker Fabrikası bünyesinde istihdam edilecek işçilerin atamalarının yapılacak iller; Ağır, Ankara, Burdur, Erciş, Ereğli, Ilgın, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak, Yozgat olarak belirlenmiştir. Alım yapılacak kadrolar:

  • Ziraat Mühendisi,
  • Endüstriyel Otomasyon Teknikeri,
  • Kimya Teknikeri,
  • Döküm Teknikeri,
  • İnşaat Teknikeri,
  • Bilgisayar Destekli Makine Teknikeri vb.

Olarak belirlenmiştir. Adayların başvurularını yapmaları için İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR online şube üzerinden taleplerini iletmesi gerekmektedir. Lise, ön lisans ve lisans mezunlarının ilgili kadrolar için belirlenen eğitim ve mesleki nitelikleri taşıyor olmaları gerekir. Toplamda 306 kişi Türkiye İş Kurumu üzerinden Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesinde istihdam edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.