iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvuruları Başladı!

24.07.2020
69
İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvuruları Başladı!

İŞKUR güvenlik görevlisi başvuruları ne zaman? İŞKUR güvenlik görevlisi başvuruları başladı mı? Gibi sorular son günlerin en çok sorulan soruları arasında yer alıyor. Bu son dönemlerde İŞKUR üzerinden çeşitli iş ilanlarının arka arkaya yayınlandığını görmek mümkün. Türkiye İş Kurumu, en az ilköğretim mezunu olma şartını bulunduran, 1.800 kişi güvenlik görevlisi iş alımına başladı. İŞKUR, 2020 yılında tam 1.800 kişiyi; silahlı, silahsız güvenlik görevlisi olarak işe alacak. 2020 İŞKUR güvenlik görevlisine kimler başvurabilir? Konuyla ilgili gerekli tüm bilgileri sizler için araştırdık, konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında. Başvuru yapmadan önce; İŞKUR üzerinden kayıt işleminizin tamamlanmış olması gerekiyor. www.iskur.gov.tr adresi üzerinden gerekli kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR güvenlik görevlisi başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvuruları Başladı! 1.800 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımları Devam Ediyor

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvurusu Başladı! 1.800 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımları Devam Ediyor, 2020 İŞKUR güvenlik görevlisi alımı

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvurusu

İŞKUR’dan harika bir haber daha.. Toplam 1.800 güvenlik görevlisi alımı yapacak ve üstelik ilköğretim mezunu olması yeterli olacaktır. 2020 İŞKUR güvenlik görevlisi alımı için öncelikle İŞKUR’a kayıtlı olmak gerekir. Haberi duyan birçok kişi İŞKUR üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirdi. 2020 İŞKUR güvenlik görevlisi başvuruları, büyük ilgiye neden oldu. İŞKUR tarafından gerçekleşen iş alım ilanlarına; İŞKUR’un resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İŞKUR, işsiz birçok insanı iş sahibi yapmış ve yapmaya da devam ediyor. İş sahibi olmak isteyen işsiz vatandaşlar; İŞKUR üzerinden iş başvurusunda bulunabilirler.

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden iş başvurusu oldukça hızlı ve zahmetsizdir. İŞKUR tarafından yayımlanan 1.800 kişilik güvenlik görevlisi başvurusu için; İŞKUR’un resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekecek. Bu fırsattan faydalanmak isteyen vatandaşlar, öncelikle kayıt işlemini tamamlamaları gerekiyor.  Kayıt işleminin hemen ardından, açılacak sayfa üzerinden iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.