iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İŞKUR Aracılığıyla Yüzlerce Çağrı Merkezi Operatörü Alımı İlanı Yayımlandı

01.07.2020
15
İŞKUR Aracılığıyla Yüzlerce Çağrı Merkezi Operatörü Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye genelinde, iş arayanların bir numaralı adresi olan Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden, her zaman olduğu gibi Haziran ayının son günlerinde de çok sayıda personel alımı ilanı yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar arasında, ülke genelinde çeşitli şehirlerde daimi olarak istihdam edilmek üzere toplamda 775 çağrı merkezi operatörü alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR iş ilanları arasında yer alan çağrı merkezi operatörü alımı ilanına başvuruda bulunmak için öncelikle İŞKUR kayıt işlemlerini tamamlamalı ve ardından ilana giriş ve başvuru yapmanız gerekir.

İŞKUR üzerinden her gün onlarca farklı sektörde güncel iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İş arayan vatandaşlar İŞKUR kayıt işlemlerini İŞKUR resmi “İnternet Şubesi” üzerinden dakikalar içerisinde tamamlayabiliyor. Haziran ayının son günlerinde İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden Türkiye genelinde toplamda 755 çağrı merkezi operatörü alım yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Başvuru Şartları

Türkiye’nin birçok ilinde yayınlanan toplamda 755 çağrı merkezi operatörü alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların sağlaması gereken birtakım başvuru şartları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından yoksun olmamak,
  • Medeni hakları kullanma yoksunluğu bulunmamak,
  • Emekli olmamak,
  • İŞKUR veri tabanına kayıtlı olmak,
  • İşsiz olmak,
  • İlgili yaş aralığında olmak,
  • ilgili il ya da ilçede ikamet ediyor olmak,
  • İstenilen öğrenim derecesine sahip olmak

İŞKUR aracılığıyla işçi alımı bilgilerine de bakabilirsiniz.

İŞKUR Çağrı Merkezi Operatörü Alım Başvuru İşlemleri

İŞKUR’un Türkiye genelinde 755 çağrı merkezi operatörü alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır. İlanlarda yer alan özel ilan şartları da İŞKUR internet sitesinde ilana tıkladıktan sonra görülebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.