iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

2020 Temmuz Kurban Emekli İkramiyesi Ne Zaman Ödenecek

14.07.2020
60
2020 Temmuz Kurban Emekli İkramiyesi Ne Zaman Ödenecek

2020 Kurban Bayramı Emekli Bayram İkramiyesi Ne Zaman Yatacak? Emeklilerin sabırsızlıkla beklediği kurban bayram ikramiyesinin ne zaman yatacağı belli oldu. Kurban Bayramı öncesi emeklilere ödenen ikramiyelerin ödeme tarihi; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından açıklandı. Bu durumda Kurban Bayramı emekli bayram ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatacak? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan açıklama ile ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu..

Kurban bayramının yaklaşması ile emekli vatandaşlar ikramiyenin ne zaman hesaplarına yatacağını merak eder oldu. Dini bayram öncesi emeklilere verilen bayram ikramiyesinin ödeme tarihi kesinleşti. Bakanlığın yapmış olduğu açıklamaya göre 1000 TL emekli bayram ikramiyesi; 17 ile 29 Temmuz tarihleri arasında emeklilerin hesabına yatacağı belirtildi. Buna ek olarak; SSK emeklileri 17 ile 26 Temmuz tarihleri arasında alacakken, BAĞKUR emeklileri ise; 25 ile 28 Temmuz tarihleri arasında ikramiye ödemelerinin yapılacağının bilgisi verildi.

2020 Temmuz Kurban Emekli İkramiyesi Ne Zaman Ödenecek

2020 Temmuz Kurban Emekli İkramiyesi Ne Zaman Ödenecek?

2020 Kurban Bayramı Emekli Bayram İkramiyesi Ne Zaman?

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kurban bayramı ikramiyelerinin zamlı Temmuz maaşları ile birlikte yapacağını belirtti. Kurban bayramı ikramiyesinin tarihi şu şekilde belirlendi. SSK’lı emekli vatandaşlar için 17 ile 26 Temmuz tarihleri arasında, Bağkur’lu emekli vatandaşlar için ise; 25 ile 28 Temmuz tarihleri arasında maaş ödemesi ile birlikte yatacaktır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk; Emekli Sandığı kapsamında olan emekli vatandaşlarımızın Ağustos ayına ait olan maaşlarının, Kurban Bayramına denk gelmesi sebebiyle Temmuz ayına ait olan farkının, Ağustos maaşlarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin, birlikte ödeneceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden aylıklarını her ayın 1. ve 2. gününde alanlara 28 Temmuz’da ödeme yapılacak, 3. 4. ve 5. gününde aylıklarını alan emekliler ise; 29 Temmuz’da hesaplarına yatacağı belirtildi. Maaşlarını farklı bankalardan alan emekli vatandaşlarımız ise 28 Temmuz günü ödemelerini alabileceklerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.