iskur.org

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

2020 Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak? Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu?

20.07.2020
58
2020 Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak? Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu?

2020 Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak? Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu? Emekli İkramiyesine Zam Geldi Mi? Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Soruları emekliler tarafından merakla bekleniyor. Emeklilere kurban bayramı öncesi verilecek ikramiye merak konusu oldu. Emekli bayram ikramiyesi hakkında merak edilenler..

Emeklilere yatacak olan bayram ikramiyesinin tarihi yaklaştıkça, milyonlarca emekli sabırsızlıkla yatmasını bekliyor. Daha önce Korona virüs kapsamında; emeklilerin Ramazan Bayramı ikramiyeleri erken tarihe alınmıştı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, emeklilerin Kurban Bayramı ikramiyesinin ödeneceği tarihi net bir şekilde belirtti. Bu durumda; Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak?

2020 Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak, Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu

2020 Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak? Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu?

2020 Temmuz Emekli İkramiyesi Ne Kadar?

2020 Temmuz Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu? Emeklilere verilecek olan bayram ikramiyesi 1000 TL olarak belirlendi. Daha önceden Ramazan Bayramı için emekli vatandaşlara 1000 TL ikramiye verilmişti. Bu ay içerisinde verilecek olan Kurban Bayramı emekli ikramiyesinde şu an için her hangi bir zammın olmadığını söylemek isteriz.

Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak?

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, ortalama 12 milyon civarı emekli vatandaşın Kurban Bayramı ikramiyesini 17-29 Temmuz tarihleri arasında hesaplarına ödeneceği belirtildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, emekli vatandaşların farklı zamanlarda bankaya giderek zorluk yaşamamaları için Kurban Bayramı ikramiyelerinin emekli aylıkları ile birlikte yatacağını bildirdi.

Kurban Bayramı Emekli İkramiyesi

2020 Kurban Bayramı İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak? Emekli İkramiyesi Ne Kadar Oldu? Emekli İkramiyesine Zam Geldi Mi? Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamaya göre; SSK’lı emekliler için zamlı Temmuz aylıkları ile birlikte yatacak olan Kurban Bayramı ikramiyeleri 17-26 Temmuz tarihleri arasında yatacak ve Bağ-kur’lu emekli vatandaşlar için ise; 25-28 Temmuz tarihleri arasında yatacağını belirtti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Telif Hakkı 2020 iskur.org Tüm Hakları Saklıdır.